مازندران - بابلسر - نبش طالقانی 6 - ارگ املاک   011-35250088

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
کالکشنی از لوکس ترین برج های ساحلی منطقه بابلسر
کالکشنی از لوکس ترین برج های ساحلی منطقه بابلسر
ویلا های مدرن ، خرید زمین، ساخت ویلا و بازسازی
ویلا های مدرن ، خرید زمین، ساخت ویلا و بازسازی
برج مینیاتور از پروژه های در حال اجرای تیم ارگ
برج مینیاتور از پروژه های در حال اجرای تیم ارگ
Previous Next Play Pause
1 2 3
مشاور املاک حرفه ای است که در آن افراد به وفور با همدیگر در تعامل اند و برای موفقیت در این حرفه به صورت پایدار، باید یک سری نکات و اصول همیشه مد نظر قرار گیرد تا روند رو به رشدی در این کسب و کار مشاهده شود. یک مشاور املاک حرفه ای به فروش یک ملک فکر نمی کند بلکه به دنبال اعتبار سازی و نهادینه کردن اعتبار خود، با مشتری مداری در حوزه ی این بازار است تا بتواند سودی پایدار را در کنار اعتماد مردم برای خود به ارمغان آورد.

خصوصیاتی که یک مشاور املاک حرفه ای به آن نیاز دارد

افراد با تجربه در حوزه ی کسب و کار خود سعی می کنند تا با مشتری مداری و شناخت نیاز آنها یک معامله ی دو سر سود را به وجود آورند و همین امر باعث می شود تا افرادی که به آنها مراجعه می کنند فقط خریدار نباشند و به یک مشتری وفادار تبدیل شوند. در این خصوص یک سری نکات کاربردی برای مشاورین املاک باید مد نظر قرار گیرد.

 

  • شناخت مشتری و روانشناسی

برای یک مشاور املاک مشتری و خریدار هر دو باید به طور کامل شناخته شوند. این شناخت بر پایه ی نیازهای فرد مراجعه کننده است که باید این نیازها تشخیص داده شود تا بتوان هر چه بهتر زمینه را برای رفع نیاز آنها ایجاد کرد. همچنین داشتن چندین گزینه مناسب برای معرفی به مراجعه کننده، می تواند حق انتخاب بیشتری به فرد بدهد و دست او را برای پیدا کردن مورد مناسب باز بگذارد و از لحاظ روانشناسی حس اطمینان بیشتری را فراهم آورد.

 

  • فن بیان در فروش حضوری مشاورین املاک

یکی از نیازهای اساسی یک مشاور املاک فن بیان است. هنگامی که خرید و فروش حضوری صورت می گیرد، افراد با هم رو در رو هستند و باید با شناخت روش های مشتری مداری و نکات فروش و اجاره ملک و همین طور عنوان این نکات با فن بیان بالا در جلب نظر مشتری مؤثر واقع شد. هر چند اطلاعات مشاور املاک در مورد ملک و حقوق مشتری و خریدار بالا باشد اما گوینده فن بیان خوبی نداشته باشد نمی تواند آن گونه که نیاز است بر مراجعه کننده تاثیر داشته باشد.

 

  • ایجاد اعتماد در روابط کاری

در دنیای کسب و کار به خصوص برای مشاور املاک اعتماد بسیار مهم است. با توجه به اینکه در هنگام معاملات ملک معمولاً هزینه های هنگفتی رد و بدل می شود، فرد باید بتواند اعتماد لازم را داشته باشد. این اعتماد با مشتری مداری به صورت دائم و در طول زمان به وجود خواهد آمد. یک مشاور املاک باید نکات فروش و اجاره ملک را به طور کامل بداند و به آن ها عمل کند. همچنین فراگرفتن حقوق خریدار و مشتری در مشاور املاک و انتقال آن به مراجعه کنندگان می تواند اعتماد بیشتری را جلب کند و روابط کاری را بهتر و منطقی تر پیش ببرد. بدون شک تاثیر فعالیت مستمر و پشتکار برای کسب بازخورد مناسب در کنار روش های مشتری مداری می تواند این اعتماد را محکم تر کند.

 

تبلیغات و بازاریابی در مشاور املاک

برای اینکه یک مشاور املاک بتواند خود را به دیگران بشناساند و سریع تر مشتری جذب کند می تواند از بازاریابی و تبلیغات بهره ببرد. برای این منظور راه های زیادی است که هر کدام می تواند در بخشی از جامعه مؤثر باشد.

از لحاظ روانشناسی تاثیر تصویر بسیار بر ذهن ناخودآگاه انسان بیشتر از متن است. پس داشتن یک متن مناسب برای آگهی ملک به تنهایی کافی نیست و بهتر است از تاثیر عکس و متن با کیفیت در جذب مشتری استفاده کرد. عکس می تواند در آگهی مربوط به یک ملک شامل اجزای ملک و قسمت های مختلف یک ساختمان باشد تا مشتری دید بهتری نسبت به آن پیدا کند. همچنین برای آگهی مربوط به فعالیت مشاور املاک بهتر است که از الفاظ معمول و تکراری استفاده نشود و تا جایی که ممکن است از ایده های خلاقانه در جهت جلب مشتری و ایجاد متن مناسب برای آگهی ملک استفاده کرد. اطلاعاتی کامل از ملک که مبتنی بر نیاز جامعه و قشر مربوطه است و همین طور پاسخی که می تواند نیاز آنها را برآورده کند باید به صورت عکس و متن در آگهی منتشر شود. تاثیر عکس و متن با کیفیت در جذب مشتری می تواند به این دلیل باشد که افراد به دیدن تصاویر علاقه ای بسیار بیشتر از خواندن یک متن بدون تصویر و حتی پر محتوا نشان می دهند.

این آگهی ها می تواند به صورت بنر، تابلو و حتی تبلیغات در سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی باشد تا طیف وسیع تری را در برگیرد.

پروژه برج ارگ حدود 19 طبقه مسکونی و ۲ طبقه پارکینگ ...
تعداد کل طبقات پروژه برج موج ۲۰ طبقه در متراژ مختل ...
این پروژه در زمینی به مساحت حدود ۳۰۰۰ متر مربع با ...

گروه مهندسین و مشاورین املاک ارگ

ارگ املاک با سالها تجربه در زمینه خرید، فروش، رهن و اجاره و مشارکت در ساخت املاک و مستغلات در حال فعالیت می باشد و در نظر دارد تا تجربیات خود را در اختیار کاربران و مشتریان گرامی قرار دهد، در همین راستا به ارائه مشاوره رایگان در امر خرید و فروش اقدام نموده است.

با ما در ارتباط باشید

◉ آدرس: مازندران - بابلسر - نبش طالقانی 6 - ارگ املاک
✉ کد پستی: 47416
⍠ همراه: 09113121419 - 09122442834 مدیریت
☏ تلفن: 35250088-011
@ ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پروفایل کاربری