مازندران - بابلسر - نبش طالقانی 6 - ارگ املاک   011-35250088

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
کالکشنی از لوکس ترین برج های ساحلی منطقه بابلسر
کالکشنی از لوکس ترین برج های ساحلی منطقه بابلسر
ویلا های مدرن ، خرید زمین، ساخت ویلا و بازسازی
ویلا های مدرن ، خرید زمین، ساخت ویلا و بازسازی
برج مینیاتور از پروژه های در حال اجرای تیم ارگ
برج مینیاتور از پروژه های در حال اجرای تیم ارگ
Previous Next Play Pause
1 2 3
قبل از این که دکوراسیون داخلی منزل خود را تغییر دهید. اولین گام برای طراحی داخل ساختمان داشتن اطلاعاتی راجع به سبک های دکوراسیون داخلی است. بیش از 10 نوع مدل دکوراسیون داخلی وجود دارد. اگر قرار است در یک خانه نوساز ساکن شوید و یا تصمیم گرفته اید که تغییراتی در دکوراسیون داخلی ایجاد کنید.

قبل از این که دکوراسیون داخلی منزل خود را تغییر دهید. اولین گام برای طراحی داخل ساختمان داشتن اطلاعاتی راجع به سبک های دکوراسیون داخلی است. بیش از 10 نوع مدل دکوراسیون داخلی وجود دارد. اگر قرار است در یک خانه نوساز ساکن شوید و یا تصمیم گرفته اید که تغییراتی در دکوراسیون داخلی ایجاد کنید. اگر سال ها است که دکوراسیون منزل خود را تغییر نداده اید حالا وقت آن رسیده که یک تنوع ایجاد کنید. می توانید با همین وسایلی که دارید و یا با تعویض چند تکه از وسایل و با مطالعه این مقاله یک تغییر حسابی ایجاد کنید و حال و هوای خود را دگرگون کنید. با ما همراه باشید تا با انواع سبک های دکوراسیون داخلی آشنا شوید.

 1. 1- سبک دکوراسیون داخلی مدرن

اولین معنی کلمه مدرن را بدانید، مدرن یعنی چیزی که به تازگی مد شده است. در مقابل واژه مدرن یک واژه پست مدرن می باشد که به معنی مد شدن چیزی است که در گذشته مثلا حدود 30 سال پیش وجود داشته و اکنون بعد از گذشت سال ها دوباره وارد این صنعت شده است. از دیدگاه دیگر به کار گرفتن وسایلی که جدیداً اختراع شده اند در چیدمان وسایل خانه و طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان نیز سبک مدرن نامیده می شود. زمانی شاهد یک سبک مدرن در دکوراسیون داخلی هستیم که طراحی داخل خانه از خطوط منظم و صاف و رنگ های تقریباً یکنواخت و سطوحی براق و لوازمی از جنس شیشه و استیل باشد. این یک سبک مدرن است. افرادی که یک محیط ساده و بدون شلوغی و ترکیب رنگ بسیار نزدیک به هم و در یک خط را می پسندند باید از سبک مدرن پیروی کنند.

 1. 2- سبک دکوراسیون داخلی مینیمال

سبک دکوراسیون داخلی مینیمال از جمله سبک هایی است که طرفداران زیادی دارد. این سبک تقریباً مشابه با سبک مدرن می باشد فقط با کمی تفاوت، سبک دکوراسیون داخلی مینیمال از سبک مدرن ساده تر است. رنگ ها خنثی هستند و محیط بسیار ساده تر چیده می شود و رنگ سفید از جمله رنگ های بسیار پرکاربرد در این سبک است. از وسایل پر زرق و برق استفاده نمی شود. مینیمال در واقع یعنی سادگی و حذف وسایل اضافی، یک طراحی ساده و بی آلایش می باشد. در نظر داشته باشید که بیش از حد رنگ خنثی نباشد زیرا باعث کاهش جذابیت و حس سردی می شود.

 1. 3- سبک دکوراسیون داخلی صنعتی

سبک دکوراسیون داخلی صنعتی از جمله سبک هایی است که شیفتگان زیادی دارد. در این سبک شاهد استفاده از ابزاری مانند چوب و یا آجر در دکوراسیون منزل هستیم. این سبک یک حس ناتمام بودن طرح کار شده در ما به وجود می آورد. علاقه مندان این سبک مبلمان چرم را ترجیح می دهند. در این سبک که امروزه طرفداران خاص خود را دارد از ابزاری که برای نمای بیرون از ساختمان مانند سنگ و یا آجر های نما، استفاده می شود برای طراحی داخل استفاده می کنند.

 1. 4- سبک دکوراسیون داخلی اسکاندیناوی

سبک دکوراسیون داخلی یک سبک اروپایی است و یک تجلی زیبا از سادگی است. در این سبک سعی می شود از نور پردازی طبیعی استفاده شود و رنگ به کار رفته غالباً سفید بوده و ابزاری مانند چوب و استیل نیز از همین رنگ به کار برده می شود و مبلمان ها نیز ساده و به رنگ سفید انتخاب می شوند. به طور یقین می توان گفت که سبک مینیمال از این سبک نشأت گرفته است. افردای که ترجیح می دهند دنیایی با رنگ سفید برای خود بسازند باید از این سبک پیروی کنند.

 1. 5- سبک دکوراسیون داخلی سنتی غربی

سبک دکوراسیون داخلی غربی همان طور که از اسمش پیدا است یک سبک غربی است اما سبکی که در گذشته در غرب رواج داشته است و جز سبک های سنتی به شمار می رود. اگر فیلم های غربی مانند قصه های جزیره را تماشا کرده باشید، حتماً متوجه دکوراسیون داخلی سنتی شده اید. استفاده از مبلمان هایی با پارچه های طرح دار و از جنس مخمل، پالت هایی با رنگ های تیره و یا پر رنگ، پرده های طرح دار و گلدوزی شده شده است. خطوط منحنی است. دیوارها با کاغذ رنگی پوشیده شده اند.

علاقه مندان به این گونه طراحی باید از این سبک در دکوراسیون استفاده کنند.

 1. 6- سبک دکوراسیون داخلی شرق دور

منظور از شرق دور کشورهای ژاپن و چین می باشند. این سبک نشان دهنده یک زندگی فروتنانه و بی آلایش و به دور از تجمل گرایی است. اگر فیلم های شرق دور را تماشا کرده باشید حتماً متوجه این مسئله شده اید. در این سبک از درب های ریلی، میزهای کوچک و پایه کوتاه، استفاده از متکا به جای مبل و استفاده از تشک به جای تخت، اشکال مینیاتوری و ... به کار رفته است. این سبک برای افرادی که زندگی به سبک ژاپنی ها و چینی ها را دنبال می کنند بسیار مناسب است. در این سبک از رنگ های گرم استفاده می شود به طور ی که به فرد احساس آرامش دست می دهد.

 

 1. 7- سبک دکوراسیون داخلی فرانسوی 

سبک فرانسوی همان طور که از اسمش مشخص است یک سبکی است که از فرهنگ کشور فرانسه پیروی می کند. در این سبک از طیف های رنگی مانند زرد، قرمز و طلایی به کار گرفته می شود. در این سبک از معماری مانند گچ بری ها و نقوش زیبا استفاده می شود. در این سبک از ظروف چینی برای دکور استفاده می شود. روتختی های ضخیم و پرده های ضخیم و بلند و دولایه به کار برده می شود. سبک دکوراسیون فرانسوی در ایران هنوز هم طرفداران خاص خود را دارد.

 1. 8- سبک دکوراسیون داخلی ساحلی

این سبک بسیار زیبا و آرامش بخش است. از جمله سبک هایی است که امروزه علاقه مندان زیای را به خود جلب کرده است. در این سبک پالت هایی با رنگ خنثی به کار برده می شود. علاوه بر این رنگ های آبی، سفید و سبز به کار برده می شود و هم چنین از تم های دریا و ساحل برای دکوراسیون استفاده می شود. در این سبک سعی می شود که حس ساحل و دریا برای افراد تداعی گر باشد. 

 1. 9- سبک دکوراسیون داخلی یونان باستان

سبک یونان باستان نیز از جمله سبک هایی است که افراد با سلایق خاص به سمت آن می روند. اگر تا به حال از نزدیک شاهد این گونه سبک ها بوده اید، حتماً در راهرو ها و یا حال و یا سالن پذیرایی مجسمه های یونانی را رؤیت کرده اید. ستون های گچ بری شده و خطوط منحنی در این سبک به وضوح دیده می شود. از کف پوش های سنگ مرمر و همچنین از تندیس های مرمر استفاده می شود و پرده های دالبری به سبک یونانی به کار برده می شود.

 1. 10- سبک دکوراسیون داخلی ایران باستان

این سبک نیز طرفداران زیادی در ایران دارد. این سبک به دوران هخامنشیان بر می گردد. حکاکی سرباز های هخامنشی بر روی دیوار ها و هم چنین استفاده از تابلوهای هخامنشی و ... در دکوراسیون. ستون های بلند و با گچ بری های خاص و درب های چوبی بزرگ و سنگین و همچنین استفاده از تندیس های شیر و اسب بالدار در دکوراسیون داخلی به گونه ای چشم نواز هستند. در این سبک حس آرامش و نزدیکی و صمیمیت بین افراد القا می شود. رنگ های کرم، شیری، سفی، طلایی از جمله رنگ بندی هایی است که مورد استفاده قرار می گیرد. افرادی که به تاریخ و سرگذشت ایران علاقه مند هستند از این سبک پیروی می کنند.

 1. 11- سبک دکوراسیون داخلی هالیوودی

این سبک بسیار زیبا می باشد و از جمله سبک های لوکس و با شکوه و مجلل است. از رنگ های تیره مانند بنفش، سیاه، قرمز و فیروزه ای استفاده می شود. مبلمان از جنس مخمل و همچنین جواهرات گران قیمت نیز از جمله ویژگی های این سبک است. وجود تعداد زیادی قاب های عکس روی دیوار، از جمله عکس های خانوادگی و یا بازیگران مورد علاقه، نشان گر این سبک می باشد. نورپردازی به صورت مصنوعی و زیاد می باشد.

حال سبک دکوراسیون مورد علاقه شما کدام است؟ با داشتن اطلاعات بالا به راحتی می توانید در مورد سبک مورد علاقه خود تصمیم بگیرید و آن را اجرا کنید. توجه کنید: هنگامی که تصمیم به تغییر دکوراسیون می گیرید باید به رنگ بندی ها توجه کنید، آیا تمایل به رنگ خنثی و سرد دارید و یا رنگ های گرم را ترجیح می دهید؟ آیا نورپردازی طبیعی است و یا به طور کل محیط تاریک را ترجیح می دهید؟ به تعداد مبلمان و وسایل تزئینی و گلدان های گل توجه کنید. آیا یک فضای شلوغ و پر از وسیله را ترجیح می دهید یا یک فضای کاملاً ساده را دوست دارید؟ قبل از اینکه دست به تغییر بزنید این سوال ها را از خود بپرسید.

پروژه برج ارگ حدود 19 طبقه مسکونی و ۲ طبقه پارکینگ ...
تعداد کل طبقات پروژه برج موج ۲۰ طبقه در متراژ مختل ...
این پروژه در زمینی به مساحت حدود ۳۰۰۰ متر مربع با ...

گروه مهندسین و مشاورین املاک ارگ

ارگ املاک با سالها تجربه در زمینه خرید، فروش، رهن و اجاره و مشارکت در ساخت املاک و مستغلات در حال فعالیت می باشد و در نظر دارد تا تجربیات خود را در اختیار کاربران و مشتریان گرامی قرار دهد، در همین راستا به ارائه مشاوره رایگان در امر خرید و فروش اقدام نموده است.

با ما در ارتباط باشید

◉ آدرس: مازندران - بابلسر - نبش طالقانی 6 - ارگ املاک
✉ کد پستی: 47416
⍠ همراه: 09113121419 - 09122442834 مدیریت
☏ تلفن: 35250088-011
@ ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پروفایل کاربری